בנסקו

מרחב הגלישה הקרוב ביותר לישראל

שעתיים טיסה ו 40 דק' נסיעה בלבד

קצת על בנסקו

האתר הגדול ביותר בבולגריה הוא גם אחד מהאתרים הגדולים ביותר במזרח אירופה. ההשקעה הרבה בו באה לידי ביטוי בהרבה היבטים: ברמת המסלולים כ73 ק"מ של מסלולים מטופחים ומתוחזקים עם שלג מדהים לגלישה המגובה ע"י עשרות תותחי שלג שגם בשנת בצורת התותחים מכסים 100% מהמסלולים והאתר יהיה פעיל לאורך כל העונה.

רוצה שמומחה שלג יחזור אליך?

מלונות בנסקו

אתר הסקי הגדול ביותר בבולגריה

האתר נפתח רשמית בדרך כלל בין ה10-15 לדצבר תלוי בתנאי השלג.

ברמת המעליות החדישות המותקנות בו שהותקנו ע׳׳י חברה אוסטרית (מעל 20 מעליות), מלונות יוקרתיים היושבים ממש על המסלולים, חנויות ציוד ברמה הגבוהה ביותר – כל אלה נותנים לגולשים באתר את התחושה שעיירת סקי צריכה…

העיירה עצמה ממוקמת במורדות הצפוניים של הרי פירין בגובה של 925 מ' מעל פני הים. מרחקה מעיר הבירה סופיה הוא בסה"כ 150 ק"מ כך שהנסיעה לשם לא ארוכה ועורכת כשעתיים. העיירה התפתחה מאד מאז הקמת האתר ונבנו בה מלונות מפוארים, בתי קפה, ברים, מסעדות וחנויות אין ספור. מלבד האפרה סקי המגוון בעיירה יש אטרקציות רבות שמתאימות לכל סוגי המבקרים באתר – צעירים משפחות עם ילדים וזוגות שמחפשים קצת רוגע.

אחרי שתסיימו את יום הגלישה בטברנות האוטנטיות שממלאות את האתר (הנקראות Mehana) ותשתו מהיין האיכותי שיש להן להציע, תתחילו להתארגן לחיי הלילה והמסיבות האופייניות למקום. בנוסף לברים הרבים (שביניהם תוכלו למצוא מקומות כמו הLion Pub, הAmigos, והB4), הבארים ומועדוני הלילה בבנסקו פתוחים עד השעות הקטנות של הלילה. Happy End, Jacks house , Flash club , Bounce – אלו הם רק חלק מרשימת המועדונים העובדים במקום ונותנים ללילה בבנסקו אווירה מחשמלת שמושכת אלפי צעירים למקום.

בסוף חודש ינואר מתארח פסטיבל תורכי ״ Bansko SkiFest" הבנוי על 2 מחזורים שמביא איתו המון אומני טכנו והאוס מהשורה הראשונה בעולם.

אני רוצה לטוס לבנסקו!

כי חלומות לבנים נועדו להתגשם

לאן טסים?
בחר סוג חבילה

רוצה לבחור יעד אחר?

רוצה שמומחה סנופאן יחזור אליך?

כי חלומות לבנים נועדו להתגשם

לאן טסים?
בחר סוג החבילה?

רוצה שמומחה סנופאן
יחזור אליך?

כי חלומות לבנים נועדו להתגשם

לאן טסים?